HAIR TRENDS FALL 2015

04:33

Nowy sezon, nowe trendy. Moda zmienia się nie tylko w kwestii ubioru czy dodatków, styliści i fryzjerzy również prześcigają się w wyznaczaniu trendów. 
W moim życiu ostatnio wiele się wydarzyło i desperacko potrzebuję zmiany, fryzjer jest pierwszym krokiem do odświeżenia wizerunku, jednak co się nosi tej jesieni? Podglądam czasopisma, Vogue, Harper's Bazaar, Elle, i dochodzę do wniosku, że najlepiej pomyśleć o: bronde, miedzi, i tak, powrocie pasemek. 

1. Naturalne odrosty
Odchodzimy od uwielbionego przez nas ombre wprowadzając naturalne przejścia w odcieniach. Wystarczy przyciemnić włosy od nasady stopniowo rozjaśniające je, aż po same końce. Innym sposobem jest zaprzestanie koloryzacji. Jeśli nasze włosy nie odwiedziły fryzjera od lata, to słońce zadbało o naturalny refleks, teraz powstrzymujemy się od koloryzacji i pozwalamy naszym włosom naturalnie odrosnąć.


2. Pasemka
Dzięki drobnym pasemkom włosy wyglądają wygładzone i zwiększają swoją objętość. Olivia Palermo jest doskonałym przykładem, że powrót pasemek do łask jest dla nas zbawienny. 


3. Brond
Czyli lekkość blondu i wyrazistość brązu. Dla tych, które wciąż miotają się, tak jak ja, między ciemniejszymi odcieniami a blondem, bronde jest rozwiązaniem. Pokochały go m.in.  Blake Lively, Cara Delevingne i Chiara Ferragni. 4. Miedź
Wyciszone kasztany czy jasne miedzie idealnie grają z ciepłym, miodowym odcieniem skóry, wystarczy popatrzyć na Evę Mednes czy Rihannę. 


5. Głęboka czekolada
W chłodniejszych miesiącach głęboka czekolada wydaje się oczywistym wyborem jeśli chcemy poczuć się seksowniej, bardziej wyraziście, tajemniczo.  


6. Ciemne pasemka
Jeśli jesteśmy posiadaczkami naturalnie ciemnych włosów lub planujemy totalną zmianę wizerunku, świetnie sprawdzą się ciemne pasemka. Ciemnym włosom nadajemy efekt ciepłego brązu dzięki rozjaśnionym pasmom rozciągającym się poniżej połowy naszych włosów. 


Ja swoją wizytę u fryzjera mam zaplanowaną ja jutro, więc swoją zmianą na pewno się pochwalę ;) Nie mam zielonego pojęcia co to będzie, może bronze, a może pasemka? Nie wiem, lubię swoje ombre, ale potrzebuję natychmiastowej zmiany;) A oto co podoba mi się najbardziej:

Blond 

 

Bronde 

A wy? Zmieniacie image na jesień?

You Might Also Like

0 komentarze