LET'S TALK ABOUT SEX BABY !

23:01

Jaka jest najlepsza recepta na poprawę kiepskiego życia erotycznego? Według Iana Knauera, reportera Men's Health, jest 9 sposobów by skończyć z pospolitym pożyciem, i nie, ani jeden z nich nie jest niebieską pigułką :) Tak więc przedstawiam wam wspomniane już „leki”:

No. 1 Wspólne ćwiczenia
Naukowcy University of Texas odkryli, że energiczne ćwiczenia pobudzają kobiecy układ współczulny, który jest również aktywowany podczas miłosnych uniesień. Tak więc zarówno kobiece ciało, jak i mózg wprawiane są w odpowiedni nastrój już podczas ćwiczeń fizycznych. Tak więc panowie zapraszajcie nas na siłownię !

No. 2 Korzystaj z wibratora
W swoich badaniach dr Debby Herbenic odkryła, że wibratory łączą się z pozytywnymi czynnościami seksualnymi, tj, pożądaniem i łatwością szczytowania. Zawstydzeni? Niepotrzebnie. Nikt nie powiedział, że wibrator ma służyć paniom tylko i wyłącznie do użytku samodzielnego. A czy wiecie (dowiedziałam się przy okazji researchu do posta), że istnieją specjalne wibratory właśnie dla par?

  
No. 3. Lubrykant, lubrykant i jeszcze raz lubrykant.
Pewnie dla nikogo nie jest to nowością, ale aby nikt nie posądził mnie o wymyślanie swoich teorii, to w 2011 roku przeprowadzono badania na Indiana University, które udowodniły, fakt wszystkim już znany, że lubrykant wzmacnia doznania, a przede wszystkim sprzyja komfortowi podczas seksu. Oczywiście na rynku możemy znaleźć różne ich rodzaje, tj. rozgrzewające, potęgujące doznania, a nawet smakowe :)


No. 4. Troska
Kobiety o wiele łatwiej ulegają rozproszeniu podczas seksu. Kanadyjscy naukowcy odkryli, że skupiając się na odpowiednim widoku, dźwiękach i odczuciach podczas zbliżenia, kobiety osiągają lepsze doznania i uniesienia.No. 5. Pozycja misjonarska i podwójny ORGAZM - czyli dostrojone spółkowanie
CAT, czyli Coital Alignment Technique, to nic innego jak wariacja dotycząca pozycji misjonarskiej. Pozycja ta polega na tym, że penis ma cały czas kontakt z łechtaczką. Ten stały kontakt zapewni panom tzw. "wysoki dosiad", który opiera się na wejściu na partnerkę tak wysoko, by podstawa penisa dotykała łechtaczki, a co najważniejsze by kontakt nie ustawał. Dzięki temu kobieta osiąga dużo silniejszy orgazm dzięki stymulacji łechtaczki. 
No. 6 Przytulaj, całuj, dotykaj...
… ale nie uprawiaj seksu ! Według Instytutu Badawczego Kinsey, kobiety często myślą, że pocałunki są równoznaczne z tym, iż ich mężczyzna oczekuje czegoś więcej. Gdy pozbędziemy się tego uczucia presji dużo większą satysfakcję będziemy czerpały z samego zbliżenia. No. 7 Zróbcie razem coś nowego
Nowości pobudzają hormony podobne do tych, które buzują gdy poznajemy kogoś nowego i się zakochujemy, dlatego poznając nowe rzeczy, miejsca czy rozpoczynanie nowego wspólnego hobby cementuje nasz związek, a niestety drodzy panowie, zazwyczaj to jak jest między nami przekłada się na to jak jest w łóżku. Prawda dziewczyny? No. 8 Podział obowiązków domowych
Mimo emancypacji kobiet i XXI wieku to na kobietach nadal ciąży większość obowiązków domowych, oczywiście zdarzają się panowie, którzy wspomagają swoje partnerki w tych pracach i to właśnie ci panowie później czerpią z tej pomocy korzyści w sypialni. Badania udowodniły, że kobiety są wręcz nieświadomie pobudzane przez widok mężczyzny, który u jej boku zajmuje się domem. Chociaż gdybym miała obiad w taki sposób przygotowany, to pewnie zwróciłabym na to uwagę i to sporą ;)No. 9 Wielozadaniowość w łóżku
Narodowa ankieta przeprowadzona przez Indiana University udowodniła, że zmieniając pozycję co najmniej cztery lub pięć razy podczas każdego zbliżenia potęgujemy swoje doznania. Oczywiście interpretacje mogą być różne, dla jednych to niepotrzebne wydziwianie przez co seks zajmuje więcej czasu, a dla innych przyjemne urozmaicenie ;)


You Might Also Like

0 komentarze