POMYSŁY NA PREZENTY NA DZIEŃ BABCI I DZIEŃ DZIADKA

22:59


W przyszłym tygodniu przypada Dzień Babci oraz Dzień Dziadka.
Nasi dziadkowie, zazwyczaj kojarzą nam się ciepło. Nikt z nas chyba nie ma koszmarów z nimi w roli głównej? Babcia, kochana, ciepła dusza, która zawsze utuli, da wsparcie gdy rodzice są naszym wrogiem publicznym No. ONE, nakarmi pysznym obiadem, ok najlepszym na świecie!, potajemnie obdaruje łakociami, zrobi ciepłe skarpety na zimę, czy przerobi sukienkę.To ona zawsze jest dla nas i chętnie poświęci nam czas. Dziadzio, kochany, siwy dziadzio. Kochany staruszek, który chętnie opowiada nam o dawnych dziejach, o wojnie i jego czasach młodości, pamięta każdy szczegół, recytuje życiorys Bieruta, a problem ma z przypomnieniem sobie wczorajszego dnia, rozbawia nas do łez.


Styczeń, dla nas wnuków, jest świetną okazją, by odwdzięczyć się właśnie za te wszystkie wyjątkowe chwile. Jeśli mogę, to proszę was zróbcie coś od serca dla waszych dziadków i babć, zastanówcie się co może sprawić im ogromną radość, dać do zrozumienia, że o nich myślicie i chcecie dla nich jak najlepiej. Nie kupujcie kolejnego bukietu kwiatów, nie obdarowujcie ich zwykłą kawą czy pierwszymi lepszymi łakociami. Oczywiście, kosz podarunkowy może być rewelacyjnym pomysłem, jeśli włożymy do niego ulubione rzeczy naszych dziadków :) 

Już niebawem święta naszych dziadków i jak zwykle przed tego typu okazją spieszę z radą i całą masą inspiracji prezentowych :) Mam nadzieję, że każdy z was znajdzie coś dla swoich ukochanych dziadków.

Możemy wybrać prezenty spersonalizowane, na przykład takie jak te:


 Fotokalendarze  ze zdjęciami wnukówKubki Super Babci i Super Dziadka
Dostępne w sprzedaży wysyłkowej, jednak można dostać je w wielu sklepach z podarunkami, a nawet w dużych marketach typu Auchan


Ramka ze zdjęciami w formie drzewa genealogicznego
Fotoksiążka ze zbiorem rodzinnych fotografii


Druga  książka gratis!!!


Fartuszek dla babci
Nie-Byle-Jakie Łakocie Dla Dziadka Majsterkowicza

Haftowane ręczniki
Poducha dla dziadka Puszka na herbatkę dla babciTabliczka Do KuchniObrazek - ramka na zamówienieTermofor dla babci

Poza tym wszelkie pro-zdrowotne prezenty będą jak najbardziej wskazane. Wiele aptek, tj. ZIKO prowadzi różne akcje na Dzień Babci i Dzień Dziadka mając w swojej ofercie wiele specyfików właśnie dla nich. 


Osobiście bardzo polecam książkę Dziarskiego Dziadka Antoniego Huczyńskiego - super trafiony prezent urodzinowy dla jednej babci, teraz posłuży jako prezent dla reszty babć i dziadków. 


Książka pisana jest prostym językiem, dużą czcionką, no jakby nie było, Pan Antoni pisze głównie do swojej grupy rówieśniczej, a jego przepisy nie są przekombinowane :)

Aby zrozumieć jego fenomen polecam zobaczyć 
( i pokazać dziadkom ) jego filmiki na youtube:

ĆWICZENIADIETA

 


DZIARSKI DZIADEK VS. CHODAKOWSKA :DAby przejść do miejsc gdzie można zakupić powyższe propozycje wystarczy kliknąć w obrazek :) 


Oczywiście jeśli mamy małe szkraby, które chętnie wykonają dla dziadków coś własnoręcznie to możemy skorzystać z podpowiedzi innych (klik w obrazek) i wykonać:

Wiaderko z puszki


Wazonik ze spinaczy do bielizny


Wieszak - urodziny mej rodziny


A naszego bobaska - jeśli takowego posiadamy - możemy ubrać w specjalne na tą okazję body

Kochani, kluczem do sukcesu jest słuchanie drugiej osoby. Tak więc zwracajmy uwagę na to co mówią nasi bliscy, przez to poznajemy lepiej ich potrzeby, a dzięki temu mamy dużą szansę na sprawienie większej radości podczas wręczania super prezentu :)
Mam nadzieję, że pomogłam :)

You Might Also Like

0 komentarze