ŚWIĄTECZNE DIY

05:26

Żyjemy w ciągłym pędzie, każdy z nas gdzieś gna, jednak ten świąteczny okres jest idealną okazją by na chwilę się zatrzymać, poddać się refleksji, wyciszyć i spędzić ten czas w gronie najbliższych. Dlatego dziś propozycja dekoracji świątecznych, które możemy własnoręcznie przygotować (wyszperane na zszywce i pintereście:)). A, że już jutro Mikołajki to myślę, że powolutku każdy z nas odczuwa świąteczny klimat, a co więcej, dzięki przygotowaniu własnoręcznych ozdób możemy spędzić wspaniale czas z bliskimi.

Czasami wystarczy trochę brokatu by nadać zwykłym przedmiotom blasku. Szyszki, gałązki, owoce i papierowe ozdoby pomalowane błyszczącymi farbkami czy otulone brokatem wprowadzą przyjemny klimat.


Z filcu, worka jutowego czy skrawków innych materiałów możemy również wyczarować małe cuda. 


Szklanki, stare słoiki i butelki możemy zamienić w piękne lampiony i świeczniki, które niewątpliwie będą umilać czas spędzany w gronie najbliższych.

Papier posłuży nam nie tylko do finezyjnego zapakowania prezentu świątecznego, ale także do stworzenia niepowtarzalnych dekoracji. 
Szyszki, piórka, produkty spożywcze, szkło i wiele innych mogą z rzeczy zwykłych zmienić się w niesamowite dekoracje świąteczne, które sprawią, że ten magiczny czas będzie dla nas jeszcze radośniejszy. 


Tak więc, kochani pora rozejrzeć się wokół i podjąć decyzję, która z otaczających nas rzeczy zmieni swój charakter na święta :) Mam nadzieję, iż ten zastrzyk inspiracji sprawi, że ten niezwykły czas będziemy mogli spędzić ze swoimi najbliższymi bawiąc się jak dzieci i zacieśniając więzy :)

You Might Also Like

0 komentarze